Biorezenans Sigara Bırakma

2 dakikada okuyabilirsin


1
1 paylaşım, 1 puan

Yeni nesil tedavi şekli deyince akla ilk gelen yöntemlerden biri olan biorezonans terapi tedavisi yüzlerce hastalığın tarihe karışmasında etkili bir yöntemdir. Uzun yıllar birçok hastalığın klasik tıp yöntemleriyle tedavisi için uğraşıldığı ancak net sonuçlar alınamadığı alerjik hastalıklar başta olmak üzere türlü hastalıklar biorezonans yöntemiyle tedavi edilebilmektedir. Peki nedir biorezonans terapi tedavisi, hangi özelliklere sahiptir ve nasıl uygulanır?

Biorezonans terapi tedavisi insan vücudunun işleyişinden feyz alarak geliştirilmiş bir yöntemdir. Bu yöntemde hastanın hücrelerini oluşturan frekans ağı mercek altına alınarak incelenir. Normal şartlarda oldukça uyum içinde olan frekanslar belli uyaranlar yüzünden uyumlu işleyişlerini yitirirler. İşte biorezonans terapi uygulaması frekanslar arası eski uyumu yakalamayı amaç edinir. 

Hasta tedavinin başında bir dizi testten geçirilir. İçinde kan testlerinin de olduğu bu testler hastanın durumunu netleştirmek için uygulanması zorunlu testlerdir. Testlerden sonra hasta için tam olarak nasıl bir tedavi yolu izleneceğine karar verilir. Bu sayede kişiselleştirilmiş bir tedavi de belirlenmiş olur. 

Biorezonans sigara bırakma tedavisi ile tütünü bırakmak için de hasta test uygulamasından sonra her zaman içtiği sigarasından son kez içer. Bunun amacı üzerine çalışılacak frekansları harekete geçirmek ve işlemi kolaylaştırmaktır. Bu uygulamadan sonra rezonans cihazı ile hatalı olarak belirlenen frekanslar hastanın vücudundan toplanır. Dış ortamda frekansların üzerinde çalışılır. 

Burada amaç hatalı frekansları tekrar güçlendirmek ve eski gücüne kavuşturmaktır. Bahsettiğimiz işlemin tamamlanmasından sonra frekanslar tekrar vücuda verilir ve hastadaki değişim gözlenir. Biorezonans terapi tedavisi süresince hastaya ara testler de uygulanır ki değişim ve gelişme gözlenebilsin ve kontrol altında tutulabilsin. 

Tedavi sürecinde kişiye uygulanacak seans sayısı değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte 3-5 seansla tütünden tamamen kurtulmak mümkündür. Üstelik kişinin yaşanmışlık haritası zihninden tamamen silineceği için tütüne geri dönüşten de söz edilmemektedir. Tüm bunlara ek olarak biorezonans tedavisinde herhangi bir ilaç ya da iğne uygulamasına başvurulmaz. Bu sayede her hastaya ve güvenle uygulanabilir.


Paylaşmayı unutma!

1
1 paylaşım, 1 puan

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend