Gizlilik Politikası

Onca Şey Gizlilik Politikası

Son güncelleme tarihi: 21.07.2023

Oncasey.com olarak gizliliğinizi ciddiye alıyoruz. Bu Gizlilik Politikası, web sitemizin ziyaretçilerinden ve kullanıcılarından topladığımız kişisel bilgi türlerini ve bu bilgileri nasıl kullandığımızı, paylaştığımızı ve koruduğumuzu özetlemektedir. oncasey.com’a erişerek veya kullanarak, bu Gizlilik Politikasının şartlarını kabul etmiş olursunuz. Bu politikada açıklanan uygulamaları kabul etmiyorsanız lütfen web sitemizi kullanmayınız.

1. Topladığımız Bilgiler

A. Kişisel Bilgiler: Web sitemize kaydolduğunuzda, haber bültenlerimize abone olduğunuzda veya herhangi bir etkileşimli özelliğe katıldığınızda gönüllü olarak verdiğiniz kişisel bilgileri toplayabiliriz. Bu, adınızı, e-posta adresinizi ve vermeyi seçtiğiniz diğer bilgileri içerebilir.
B. Otomatik Olarak Toplanan Bilgiler: oncasey.com’u ziyaret ettiğinizde, cihazınız ve tarama etkinliğiniz hakkında belirli bilgileri otomatik olarak toplayabiliriz. Bu, IP adresinizi, tarayıcı tipinizi, işletim sisteminizi, yönlendiren URL’leri ve diğer teknik bilgileri içerebilir.

2. Bilgilerin Kullanımı

A. Kişiselleştirme: Oncasey.com’daki deneyiminizi kişiselleştirmek ve geliştirmek için toplanan bilgileri kullanırız. Bu, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz içerik, ürün ve reklamların gösterilmesini içerir.
B. İletişim: E-posta adresinizi size haber bültenleri, güncellemeler ve oncasey.com ile ilgili diğer bilgileri göndermek için kullanabiliriz. E-postada verilen talimatları izleyerek istediğiniz zaman bu iletişimleri almaktan vazgeçebilirsiniz.
C. Analitik: Otomatik olarak toplanan bilgileri, ziyaretçilerin web sitemizle nasıl etkileşim kurduğunu anlamak, hizmetlerimizi geliştirmek ve pazarlama kampanyalarımızın etkinliğini ölçmek gibi analitik amaçlar için kullanırız.

3. Bilgi Paylaşımı

A. Üçüncü Taraf Hizmet Sağlayıcılar: Kişisel bilgilerinizi, web sitemizi çalıştırmamıza, sürdürmemize veya iyileştirmemize yardımcı olan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla paylaşabiliriz. Bu hizmet sağlayıcılar gizlilik sözleşmelerine tabidir ve bilgilerinizi başka herhangi bir amaçla kullanmaları yasaktır.
B. Yasal Uygunluk: Kanun, mahkeme emri veya devlet düzenlemesi gerektiriyorsa veya haklarımızı, güvenliğimizi veya başkalarının haklarını, güvenliğini veya mülkiyetini korumak için bu tür bir ifşanın gerekli olduğuna inanıyorsak, kişisel bilgilerinizi ifşa edebiliriz.

4. Çerezler ve Benzeri Teknolojiler

Bilgi toplamak ve oncasey.com’daki deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve benzer teknolojiler kullanıyoruz. Tanımlama bilgileri, cihazınızda saklanan ve belirli özellikleri ve işlevleri etkinleştiren küçük metin dosyalarıdır. Tanımlama bilgilerini engellemek veya silmek için tarayıcı ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, ancak bunu yapmanız web sitemizin bazı bölümlerini kullanma becerinizi etkileyebilir.

5. Güvenlik

Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, ifşaya veya değişikliğe karşı korumak için uygun önlemleri alıyoruz. Ancak, internet veya elektronik depolama üzerinden hiçbir aktarım yönteminin tamamen güvenli olmadığını ve mutlak güvenliği garanti edemeyiz.

6. Üçüncü Taraf Web Sitelerine Bağlantılar

Oncasey.com, tarafımızca işletilmeyen üçüncü şahıslara ait web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu üçüncü taraf sitelerin gizlilik uygulamalarından veya içeriğinden sorumlu değiliz. Herhangi bir kişisel bilgi vermeden önce bu web sitelerinin gizlilik politikalarını incelemenizi öneririz.

7. Çocukların Gizliliği

Oncasey.com 13 yaş altı çocukların kullanımına yönelik değildir. 13 yaş altı çocuklardan bilerek kişisel bilgi toplamıyoruz. Ebeveyn veya vasi iseniz ve çocuğunuzun bize kişisel bilgiler sağladığına inanıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin, bu bilgileri sistemlerimizden kaldırmak için gerekli adımları atacağız.

8. Haklarınız

Bulunduğunuz yere ve yürürlükteki yasalara bağlı olarak, kişisel verilerinizle ilgili olarak erişim, düzeltme, silme, işlemeyi kısıtlama, işlemeye itiraz etme ve veri taşınabilirliği hakkı dahil olmak üzere belirli haklara sahip olabilirsiniz. Bu haklardan herhangi birini kullanmak için lütfen aşağıda verilen bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçin.

9. Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Uygulamalarımızdaki değişiklikleri yansıtmak veya diğer operasyonel, yasal veya düzenleyici nedenlerle bu Gizlilik Politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz. Güncellenmiş Gizlilik Politikasını oncasey.com’da yayınlayarak önemli değişiklikleri size bildireceğiz ve üst kısımdaki “Son Güncelleme Tarihi”, politikanın en son ne zaman revize edildiğini gösterecektir.

10. Bize Ulaşın

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz, endişeniz veya talebiniz varsa, lütfen bizimle şu adresten iletişime geçin: info@oncasey.com

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend