Aradığınız Her Hizmete Uygun Hızlı Fiyat Teklifleri Alın

3 dakikada okuyabilirsin


Modern dünyanın sunduğu koşullar, yepyeni ihtiyaçların doğmasına sebep oluyor. Nakliye ihtiyaçları, boya badana, iç mimari veya yurt dışı planlarımız için İngilizce özel ders ihtiyaçlarımız! Kuşkusuz, artan imkanlarımız, hizmet alacağımız sektör ya da başlık içinde de kendisine yer buluyor.

Fakat imkanların, hizmet verenlerin sayılarındaki artış ne yazık ki işimizi kolaylaştırmak yerine daha da zorlaştırıyor. İnsanın psikolojisi için çok sayıda seçenek demek, aslında hiç seçenek demektir! Bu yüzden platform, insanın gündelik yaşantısında boyunu aşmış gereken filtrasyon rolünü üzerine alıyor, yüzlerce firma arasından gerekli tercihleri oluşturuyor.

İhtiyacımız doğrultusunda sisteme gerekli bilgilerimizi sunuyoruz. Müşteriler olarak, arzu ettiğimiz ve talep etmiş olduğumuz hizmetlerimize yönelik olarak, form dolduruyoruz. Ayrıntıları yerleştirmiş olduğumuz form, güvenilir ve doğrulanmış firmalara ya da bireylere sunuluyor. Bu kişi ve kuruluşlar, sizlerin vermiş olduğunuz bilgilerinizi gözden geçirerek, evden eve nakliyat, boya badana, tadilat, temizlik ve daha birçok kategoride hızlı bir fiyat teklifi oluşturuyorlar. Platform bu şekilde gelen fiyat tekliflerini müşterilere iletiyor, aracı rolünü üstlenerek, güvenilir bir ticaretin kurulmasında rol oynuyor.

Güvenilir Doğrulanmış Firmalardan Ücretsiz Fiyat Teklifleri Alın

Araştırma yükümlülüğü yorucu ve oldukça zahmetli olan yüzlerce seçenek arasından bize gerekli filtreleme işlemini yapmış olan platform, doğrulanmış firmaları tercih ediyor. Temizlik, tadilat ya da nakliyat firmalarından teklif almak istediğinizde, yalnızca sistemde belirli doğrulamalar yapmış kişi ve kuruluşlarla iletişime geçebiliyorsunuz.

Platforma üyelik gerçekleştirecek olan hizmet verenler, üyeliklerini oluşturma sırasında, birtakım bilgiler paylaşmaktadırlar. Bu bilgilerin paylaşılmasıyla SMS kodu gibi belli başlı bazı doğrulama adımları da firmaların gerçekleştirmeleri gerekenler arasındadır.

Platformda hizmet alan müşteriler, hizmet aldıkları hesapları değerlendirebilirler. Bunu özellikle öneriyoruz. Bu sayede, hizmet konusunda güvenilir firmaların ön plana çıkması sağlanır. Diğer müşteriler adına da bu konu yararlı olacaktır. Ayrıca firmalar, sistemde daha üst sıralarda yer alabilmek için hizmetlerini en kaliteli şekilde vermeye odaklanacaklardır.

Aldığınız hizmet sonrasında, firmaları değerlendirebilirsiniz. Yorumlarınızı bırakabilir, diğer kişilerin de paylaştığınız düşüncelerinizden yararlanmalarını sağlayabilirsiniz. Firmalara referans olabilir, ön plana çıkmalarında rol alabilirsiniz. Eğer hizmet noktasında beğenmediğiniz bir durum görüyorsanız bunu da paylaşmanız önemlidir. Ayrıca sistemde paranız tamamen koruma altına alınır, hizmet sonrasında ödeme yapılır.


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend