Türkiye’nin Lider İş Okulu BMI Business School Istanbul

4 dakikada okuyabilirsin


BMI Business School Istanbul 2004 yılında kurulmuş, 15 yıldan fazladır Türkiye’nin önde gelen lider iş okuludur. Hem geliştirdikleri projelerle hem de yaptıkları eğitimlerle akademik dünya ile iş dünyası arasında bir köprü görevi görmektedirler. Eğitimlerinde ve projelerindeki asıl amaç iş dünyasındaki bilgi birikimlerini akademik alt yapı ile destekleyerek kişilerin ve kurumların iş dünyasındaki ilerlemelerine profesyonel anlamdan katkı sağlamaktır. 

BMI Business School Istanbul, her biri alanında uzman yöneticileri ve eğitmenleriyle düzenlemekte olduğu genel katılıma açık ve kurumlara özel eğitim programlarıyla iş dünyasındaki herkesin gereksinimleri karşılayacak ve profesyonelleşmesine katkı sağlayacak şu 8 akademik birim altında eğitim ve gelişim programları sunmaktadır.

 • Finans & Finansal Yönetim  
 • Satış & Pazarlama 
 • İnsan Kaynakları Yönetimi 
 • Operasyon, Tedarik Zinciri, Üretim  
 • Genel Yönetim 
 • Liderlik & Strateji
 • Dijital, Teknoloji, İnovasyon 
 • Kişisel Gelişim 
 • Sektörel & Diğer Eğitim Programları

BMI Business School Istanbul ilgili akademik uzmanlık alanlarına yönelik 4 farklı eğitim programı ve çözümler sunmaktadır. 

 • Genel Katılıma Açık / Uzmanlık Eğitim Programları
 • Yönetici Gelişim Programları
 • Üst Yönetim Zirveleri & Uzmanlık Konferansları
 • Kuruma Özel / Kurumsal Eğitim Çözümleri

BMI, Türkiye'nin önde gelen yönetim danışmanları, eğitmenleri ve akademisyenleri ile işbirliği içerisinde düzenlediği kısa, orta ve uzun vadeli eğitim programlarıyla kişilere, gruplara ya da kurumlara etkin ve efektif çözümler sunmaktadır. Böylelikle kişilerin ve kurumların iş yapış biçimlerini ve iş dünyasına bakış açılarını gözden geçirmelerini sağlayarak, iş dünyasının mevcuttaki ve gelecekteki beklentilerini karşılayabilecek birer vizyon kazanmalarına yardımcı olmaktadır.

BMI, kurulduğu ilk günden beri her yıl düzenlediği 700’den fazla bireysel eğitimle toplam 12.000’den fazla mezun vermiş bir iş okuludur. Her yıl 50'nin üzerinde farklı sektörlere ve iş birimlerine yönelik genel katılıma açık düzenlenen seminer ve workshoplar sayesinde de iş dünyasında büyük bir farkındalık yaratmaya devam etmektedir. 

Yine her biri kendi sektöründe lider konumda olan kurumların çalışanlarına, orta ve üst düzey yöneticilerine yönelik düzenledikleri her yıl 60’dan fazla kurum içi ve kurum dışı eğitimle, kurumların iş dünyasındaki beklentileri ve değişimleri yakalayabilecek dinamik bir çalışan kültürü edinmelerine katkı sağlamaktadır. Bugüne kadar iş birliği yapılan kurumların arasında; Arçelik, Aselsan, Borusan Holding, Enerjisa, THY ve Ülker gibi sektöründe öncü ve lider şirketler yer almaktadır.

2019 yılının Aralık ayında tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemesi nedeniyle BMI tüm eğitim programlarını Mayıs 2021 tarihine kadar online olarak interaktif sınıf ortamında devam etmektedir. Aynı zamanda kurumlara yönelik özel kapalı sınıf ortamında da eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Eğitim takvimlerine buradan ulaşabilirsiniz ve zamanımızın büyük çoğunluğunu evde geçirdiğimiz şu günlerde siz de kariyerinize ve iş hayatınıza uygun bir online eğitim sürecine katılabilirsiniz. Böylelikle sektörünüzde başta pandeminin yarattığı yenilikleri ve değişimleri öğrenerek hem kendiniz hem de kariyeriniz için büyük bir fark yaratabilirsiniz.


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend