Sonbaharın Favori Oje Renkleri

1 dakikada okuyabilirsin


0
1 paylaşım

Siz de ojesiz gezince kendinizi korkunç hissedenlerden misiniz? Bakımlı eller ve tırnaklar, kadınları her zamankinden çok daha güzel gösterir. Rengi ne olursa olsun oje sürmek, kadının bakımlı görüntüsünü bir üst seviyeye taşıyacaktır. Eğer siz de ojesiz gezmeyenlerdenseniz, sonbaharın favori oje renklerine mutlaka bir göz atın derim.

 1. 1 Sütlü Kahve


  Sonbaharın gelmesiyle ağaçlar yapraklarını turuncu turuncu yere bırakıyor. Durum böyle olunca, sonbaharın bu hüzünlü atmosferine uygun renklere gidiyor elimiz. Sütlü kahve de bu renklerden biri! Hem esmerler de hem de beyaz tenlilerde hoş duran sütlü kahveyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 2. 2 Bordo


  Her kışın vazgeçilmez rengi olan bordoyu şimdiden kullanmaya başladık bile! Uzun tırnaklarda çok daha güzel duran bordo oje, en sık tercih edilen renklerden biri.

 3. 3 Gül Kurusu


  Biraz alışılmışın dışında bir renk olsa da son yıllarda çok moda! Biliyoruz, her kıyafetle kombinlemek zor, ancak soft tonları tercih ederseniz rahatlıkla kullanabilirsiniz bizden demesi. Ayrıca kremrengi – taba kombinlerinize gül kurusu oje çok yakışacak!

 4. 4 Leylak


  Yine farklı bir renk öneriyoruz, ancak moda, biz ne yapalım! İçinde grilik barındıran bu renk, tam geçiş mevsimlerine ait bir renk: ne sıcak ne de soğuk. Hem sıcak bir moru çağrıştırıyor hem de soğuk bir griyi. Eğer tırnaklarınızla fark yaratmayı seviyorsanız leylak rengi bir oje mutlaka satın almalısınız! Ancak satın alıp bir köşede de bırakmayı. Tırnaklarınızı renklendirin!

 5. 5 Kahverengi


  Geldik en klasik rengimize. Her ne kadar bordo kadar klişe olsa da gerçekten çok şık duruyor. Ancak kahverenginin tonunu seçmek çok önemli. Toprak tonları bazen her cilt renginde iyi durmayabiliyor. Birkaç deneme sonucunda ten renginize en iyi uyan kahverengi ojeyi bulabilirsiniz.


Paylaşmayı unutma!

0
1 paylaşım

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
1
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
4
Mikemmel

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube veya Vimeo gibi video sitelerinden paylaşmak istediğiniz video içerikler için

Send this to a friend