Kadınlar İçin Sonbahar Kombinleri

1 dakikada okuyabilirsin


0
8 paylaşım

Şık olmanın ve hoş bir görünüm sağlamanın ilk yolu modaya uygun ve stilinizi yansıtacak kombinler yapmaktır. Bu yüzden hazır Eylül ayına girmişken dış görünüşüne önem veren kadınlar için sonbahar kombinleri hakkında önerilerde bulunmak faydalı olacaktır.

Sonbahar Renkleri

Bu sezon en çok dikkat çeken renkler hardal, haki ve tarçın tonları olacak. Pek çok ünlü marka sonbahar kreasyonlarını bu renkleri tercih ederek hazırladı. Bu renkler hem son derece soft hem de iddialı kombinler yapmak mümkün. Bu yüzden her stilden insana hitap edecek gibi görünüyor.  

Bahsi geçen bu renklerin yanı sıra 2018 sonbahar kombinlerinde beyazlara, siyahlara, fümelere de rastlamak mümkün. Hemen hemen her dolapta bu renkler var olduğundan dolayı moda trendini yakalamak çok da zor olmayacak gibi görünüyor. 

Örgüler Her Yerde

Havalar yavaş yavaş serinlemeye başlarken ısınmak için kullanacağımız parçalar bu sezon örgülerden hazırlanmış. Akla gelebilecek pek çok farklı parçada kullanılmış olan örgüler romantik bir görüntü elde etmek isteyen kişiler için biçilmiş kaftan. Ancak spor giyinmeyi sevenlere yönelik de örgü giysiler mevcut. Bu yüzden tarzınızdan taviz vermeden modaya uymak hiç olmadığı kadar kolay olacak gibi görünüyor.

Şemsiye Kombinleri

Evet yanlış okumadınız. Bu sezon şemsiyeler ile kombinler yapılacak. Bu yeni akımın sinyalleri bahar aylarında verilse de hayatımıza tam olarak girişi bu sonbaharda olacak. Yağmurdan korunmak  için kullanmakta olduğumuz şemsiyeler artık şıklığımızın bir parçası olarak kullanılacak. Genel olarak ayakkabılar ya da çantalar ile uyumlu olarak hazırlanmış olan bu parçaları, kıyafetler ile kombin olarak kullananların sayısı da hiç az olmayacaktır.

Trençkotlar ve Boyfriend Ceketler

Sonbahar deyince akla ilk gelenlerden olan trençkotların yanında bu sene boyfriend ceketler de yaygın olarak kullanılacak. Pek çok marka sonbahar kombinlerinde bu iki seçeneğe de yer verdi. Trençkotlarınız ile naif ve romantik bir görüntü elde ederken, boyfriend ceketleriniz ile günlük ve spor kombinler yapabilirsiniz. 

Kısaca özetlemek gerekir ise bu sezonu moda trendine uygun olarak geçirmek için çok da büyük alışverişler yapmanıza gerek kalmayacak gibi görünüyor. Birkaç örgü parça ve sezon renklerine uygun kıyafetler sizi stil sahibi yapmaya yetecektir. 


Paylaşmayı unutma!

0
8 paylaşım

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend