The Glory Dizisinin 3. Sezonu Olacak mı?

2 dakikada okuyabilirsin


1
2 paylaşım, 1 puan

Güney Kore’nin popüler intikam gerilim dizisi ilk iki sezonuyla Netflix’te fırtına gibi esti ve hala da esmeye devam ediyor. Peki Moon Dong-eun’un hikâyesinde üçüncü bir sezon olacak mı?

Netflix’e ilk olarak geçen yıl Aralık ayında gelen K-draması, IMDb, Rotten Tomatoes gibi sitelerde izleyicilerden oldukça yüksek puanlar alarak beğenilerini kazanmıştır. 1. sezon biter bitmez The Glory hayranları 2. sezonu büyük bir merakla beklediler. Kim Eun-sook tarafından yazılan, An Gil-ho tarafından yönetilen dizinin başrollerinde Song Hye-kyo, Lee Do-hyun, Lim Ji-yeon, Yeom Hye-ran, Park Sung-hoon ve Jung Sung-ill yer alıyor.

Dizinin 2. sezonunu bitiren izleyiciler ise tekrardan merak ediyor olabilir: The Glory 3. sezonuyla geri dönecek mi?

The Glory’nin 3. Sezonu Olacak mı?

The Glory dizisinin 3. sezonu, Netflix tarafından henüz duyurulmadı, bu yüzden 2. sezon ile dizinin sonu gelmiş gibi görünüyor.

Dizi, lisede korkunç bir tacize uğramış genç bir kadın olan Moon Dong-eun’un (Song Hye-kyo) başından geçen olayları ve hayatını konu alıyor. Artık bir yetişkin olan Moon Dong-eun, faillere karşı ayrıntılı, acımasız bir intikam planı yapıyor. 

Dizinin yazarı Kim Eun-sook The Glory’den bahsederken, The Glory çok evrensel değerler taşıdığını söylüyor. Şöyle ki intikam süreci ve beraberinde gelen duygular, herhangi bir ülkedeki herkesle ilişkilendirilebileceğini belirterek aslında dizinin neden herkes tarafından bu kadar sevildiğini de özetlemiş oluyor. Kim Eun-sook ayrıca The Glory’nin amansız bir kılıç dansı olarak hatırlanmasını istediğini de eklemiştir.

The Glory’nin yeni bir sezonu için yakın zamanda bir plan olmasa da dizinin başrol oyuncusu Song, dizideki deneyiminden ve canlandırdığı karakterden çok keyif aldığını belirtmiştir. Kendisi çekimler esnasında her çektikleri yeni bölümün ardından evine gittiğinde ertesi gün çekimlere geri dönmek ve tekrar Moon Dong-eun olmayı dört gözle beklediğini söylemiştir. 

Netflix’in sevilen dizisi The Glory’nin 3. sezonu hakkında bildiklerimiz şimdilik bu kadar. Dizi ile ilgili herhangi bir resmi duyuru yapıldığında tekrardan sizleri bilgilendiriyor olacağız. 


Paylaşmayı unutma!

1
2 paylaşım, 1 puan

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
5
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
2
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
5
Bayıldım
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
1
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend