Tarot Falına Göre 2024 Senin İçin Nasıl Geçecek?

1 dakikada okuyabilirsin


2024 yılında yani yeni yılda seni neler bekliyor, nasıl bir yeni yıl geçireceksin öğrenmek istemez misin? Bunun için tek yapman gereken aşağıdaki 6 tarot kartından birisini seçmek. Bakalım seçtiğin tarot kartına göre seni nasıl bir yeni yıl bekliyor.

 1. Eğer hazırsan şimdi senden odaklanmanı, konsantre olmanı ve dikkatlice bir kart seçmeni istiyorum.

  tarot-fali.gif
  1. parlak-tarot-karti.gif
   *
  2. parlak-tarot-karti-1.gif
   *
  3. parlak-tarot-karti-2.gif
   *
  4. parlak-tarot-karti-3.gif
   *
  5. parlak-tarot-karti-4.gif
   *
  6. parlak-tarot-karti-5.gif
   *

Tarot Falına Göre 2024 Senin İçin Nasıl Geçecek?

Yayın tarihi
 1. Quiz sonucu

  The Fool

  The Fool kartı senin  için heyecan verici yeni başlangıçların olacağı bir yeni yıla işaret ediyor. 2024 yılı senin için yenilikler, ani kararlar ve bilinmeyenlere doğru çıkacağın yolculuklarla dolu bir yıl olacak. Karşılaşacağın olaylara ve tanışacağın yeni kişilere kalbinin yanı sıra aklınla da yaklaşmaya dikkat etmen gerekiyor. Çünkü hayatındaki yeniliklerle çoşkuya kapılıp temkinli olmayı unutabilirsin. Ama unutma ki önündeki yol beklenmedik dönemeçlere sahip olabilir. Bu yüzden iplerin kontrolünün her zaman sende olduğundan emin ol.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Quiz sonucu

  The Emperor

  The Emperor kartı senin için otorite ve liderlik rolünü üstleneceğin yeni bir yıl olacağına işaret ediyor. Hem ailende hem de iş hayatında üstleneceğin liderlik rolü maddi ve manevi anlamda senin için yorucu olacak olsa da sen kararlı olup kendine güvendiğin sürece rahatlıkla üstesinden geleceksin. Aynı zamanda planlı, organize ve disiplinli olmakta yeni yılda en çok ihtiyaç duyacağın şeyler olacak.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Quiz sonucu

  The Lovers

  The Lovers kartı yeni yılda yani 2024 yılında seni romantik, derin ve aşk dolu bir ilişkinin beklediğinin habercisi. Yeni yılda birçok yeni kişiyle tanışıyor olacaksın ama aralarından sadece birisi hem duygusal, hem zihinsel hem de fiziksel olarak uyumu yakalayabileceğin biri olacak. Bu nedenle hayatına giren kişileri iyi tanıdığından ve onlarla yeterince vakit geçirdiğinden emin olman gerekiyor. Unutma hayatına girecek bu kişiyle kuracağın bağ hayatının bambaşka bir yöne evrilmesine neden olacak ve karşına çıkacak yol ayrımları, dönemeçler geleceğini belirleyecek.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Quiz sonucu

  The Chariot

  The Chariot kartı 2024 yılının senin için biraz zorlu ve mücadeli geçeceği anlamına geliyor. Ancak güçlü iraden ve kararlılığın sayesinde önüne çıkan tüm engelleri ve zorlukları aşmaya başarıp tüm hedeflerine güç ve zorda olsa muhakkak oluşacaksın. Bu belki uzun zamandır sahip olmak istediğin bir ev ya da araba olabilir veya çok uzun zamandır hakkettiğini düşündüğün bir terfi de olabilir. Sen sadece kararlılığını koru ve sakın vazgeçme. Sonunda tüm hayalini kurduğun, istediğin şeylere ulaşmayı başaracaksın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Quiz sonucu

  The Hermit

  The Hermit kartı 2024 yılında seni içsel bir yolculuğun beklediğine işaret ediyor. Şöyle ki yeni yılla birlikte kendi iç dünyanı keşfetme, anlama ve aydınlanma sürecine giriyor olacaksın. Bunu yapabilmek içinde zaman zaman yalnız kalmaya ve çevrenden biraz uzaklaşmaya ihtiyaç duyacaksın. Böylelikle duygularını, düşüncelerini, yaşanmışlıklarını ve en önemlisi de mevcut hayatını kendi süzgecinden geçirme fırsatı yakalayarak yeni seni keşfetme şansın olacak. Böylelikle 2024 artık hayatını kendi istek, plan ve düşüncelerinle yön verip istediğin gibi yaşamaya başladığın o milat yılı olacak senin için. 

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Quiz sonucu

  The Wheel of Fortune

  The Wheel of Fortune kartı 2024 yılının senin için biraz iniş çıkışlı olabileceği anlamına geliyor. Ama şunu hiçbir zaman unutmamalısın ki hayatının kontrolü her zaman senin elinde. Bugün alacağın ve vereceğin kararların gelecekte hayatını etkileyeceğini ve yön vereceğini hiçbir zaman unutmamalısın. Tabi ki yeni yılda da öngöremediğin ani gelişmeler ve olaylarla karşılaşman oldukça olası. Bu noktada tek yapman gereken iplerin kontrolünü her zaman ellerinde tutup, hayatına kendi isteğin doğrultusunda yön vermen yeterli olacaktır. İpleri bırakmanın ya da gevşek tutmanın her şeyin tam zıttı yöne gitmesine neden olacağını da hiçbir zaman aklından çıkarmamalısın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın

Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
1
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
2
Mikemmel

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend