Duyuruldu! Yeni Assassin’s Creed Oyunu Eylülde Tanıtılacak

Kapşonu kafaya geçirince size de bir Assassin's Creed havası gelmiyor mu? Öyleyse yeni oyun sizi tam moda sokacak. Anons edilen detayları gelin konuşalım.2 dakikada okuyabilirsin


Ubisoft geçtiğimiz akşam Assassin's Creed serisinin 15. yılı için özel bir sunum gerçekleştirdi. En önemli haberlerden biri olarak AC: Valhalla için yeni geliştirmeler geleceğini söylemelerinin de yanında,  yeni AC oyunu hakkında da birkaç açıklama yaptılar. Ubisoft Eylül ayında yeni AC oyunun trailerini göstereceğini duyurdu. 15. yıl olmasının bir sebebi olarak ben bu oyunda denenmemiş şeyler deneneceğini düşünüyorum. Oyuncuları şaşırtmayı isteyeceklerdir.

Ubisoft, 15. yıl dönümü için bir takım kutlamalar yapacağını anons etti. Peki nedir bu kutlamalar? Oyunculara teşekkür etmek için gelecek aylarda sürprizler, ödüller, topluluk etkinlikleri, iş birlikleri duyuracaklarını söylediler. Tam olarak nelerin bunlarad ahil olacağını şu an için bilmiyoruz ancak Ubisoft oyuncuların, en son çıkan AC oyunu olan Valhalla'dan serinin ilk oyununa kadar bütün oyunları, oyunculara çok uygun bir fiyatla neredeyse ücretsiz olarak sunacağını düşünüyorum. En azından bir süreliğine. 

Xbox Series X/S ve PS5 oyuncuları artık Assassin's Creed Origins oyununu 60 FPS'te oynuyor. Ubisoft geçtiğimiz aylarda yayınladığı güncellemeyle bunu artık oyunculara mümkün hale getirdi. 

Gelelim yazının en önemli kısmına… Assassin's Creed'in 15. yılı kutlamaları için özel olarak Ubisoft tarafından assassinscreed15.com uzantılı bir web sitesi açıldı. Bu adreste yeni içerikler ve ödüller sunulacak. İçerikler her hafta güncellenecek bu yüzden siteyi her hafta kontrol etmenizi öneririm. Şimdilik, Origins için birkaç parça dövme seti ve Valhalla için bir deniz paketi oyunculara sunuluyor. AC sever bir oyuncuysanız bence bu adresi favorilere kaydetmelisiniz. 

Ubisoft'un geçtiğimiz akşam gerçekleştirdiği bu sunumu da izlemek isterseniz diye sunumu buraya bırakıyorum:


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend