Hangi Burçtan Olan Kadınlar Eşlerine Daha Sadık Olurlar?

1 dakikada okuyabilirsin


Bazı burçlardan olan kadınlar diğer burçlara kıyasla hayat arkadaşları ya da eşleri için her şeyi yapmaya hazırlardır. Bu burçlar eşleri konusunda tutkulu bir o kadar da bağlıdırlar. İlişkilerinin önüne herhangi bir dikkat dağıtıcı unsurun veya sorunun çıkmasına izin vermezler. Çıkan engelleri de ya yok sayarlar ya da tamamen ortadan kaldırırlar. Eşlerine daha sadık olan bu burçlar, ilişkilerine karşı güçlü bir sadakat ve inanç duygusuna sahiptirler. Peki ama 12 burç arasından hangileri eşlerine ve aşklarına son derece sadıktır gelin birlikte bir bakalım.

 1. 1 Oğlak Burcu


  Oğlak kadınları son derece katı etik ve değerlere sahiptirler. O yüzden oğlak kadınıyla bir ilişkiniz varsa veya bir ilişki yaşamayı düşünüyorsanız bu özellikleri mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken bir özellikleridir. Oğlak kadınları eşlerine sahip oldukları maddi, manevi her şeyle değer verirler. Oğlaklar eşlerinin yanında olmaktan, onunla vakit geçirmekten keyif alan, çok sadık insanlardır.

 2. 2 Aslan Burcu


  Aslan kadınları eşlerine son derece sadıktırlar. Aynı zamanda da eşlerine karşı çokta koruyucu bir yapıları vardır. Eşlerinin başına gelebilecek herhangi bir olumsuz durum karşısında adeta yıkılırlar ve çok fazla üzülürler. Aslan kadınları ilişkilerini her daim güçlü ve mutlu tutmak için mümkün olan her yolu deneyeceklerdir. Yer, zaman ve mekan fark etmeksizin eşlerinin yanında ve çevresinde olmaktan keyif alırlar.

 3. 3 Boğa Burcu


  Boğa kadınları eşlerine karşı çok sadıktır. Ama kime aşık oldukları konusunda ise oldukça seçicidirler. Boğa kadınları hayatlarında biri varken gözleri ondan başkasını görmez ve kendilerini tamamen o kişiye adarlar.

 4. 4 Akrep Burcu


  Akrep kadınları tutkulu eşlerdir ve sadakat konusunda diğer burçlara kıyasla ilk sıralarda gelmektedirler. Hayatlarını tamamen eşlerine adarlar ve o olmadan bir hayat asla düşünemezler. Eşlerinin yanlarında olması kendilerine güven ve güç verir.

 5. 5 Yengeç Burcu


  Yengeç kadınları ilişkilerinin başlangıcında karşılarındaki kişinin doğru kişi olduğuna ikna olana kadar iniş çıkışlı bir tavır sergileyebilirler. O kişinin doğru kişi olduğunu anladıklarında ise kendilerini sadece tek o kişiye adayarak, tamamiyle bağlılıklarını hissettireceklerdir. Hayatlarını biriyle birleştirdiklerinde hayatlarının tamamını onunla geçirmekten başka bir şey düşünmezler.


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
1
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend