Avuç İçindeki X Harfi Ne Anlama Geliyor?

3 dakikada okuyabilirsin


-1
1 paylaşım, -1 puan

Tüm el falı severler bu yazımızda bir araya geliyor çünkü avuç içindeki ‘X’ harfi ile ilgili aşağıdaki ilginç gerçekler aklınızı başınızdan alacak!

El falı, çağlar boyunca geleceği öngörmenin somut bir yolu olarak kabul edilmiştir. Özellikle krallar ve kraliçeler, gelecekte onları neler beklediğini bilmek için el falı bakan uzmanlara başvurdular. Onlar tarafından söylenen ve anlatılanlara göre de hayatlarını şekillendirmekten çekinmediler. O yıllardan günümüze kadar el falı hala çok büyük merak ve saygı görmeye devam ediyor. 

Avuç içinizdeki dağınık veya desenli çizgilerin, hayatınızın, eylemleriniz ve düşünme yeteneğinizle daha da zenginleşen çeşitli yönlerini gösterdiği düşünülmektedir.  Bu çizgiler kişiliğinizle ilişkilidir ve bu nedenle evlilik, kariyer, zenginlik, sağlık gibi konular hakkında ışık tuttuğuna inanılır.

Avuç içlerimizdeki her zamanki düz ve eğri çizgilerin yanı sıra, dünyada sadece sınırlı sayıda kişinin sahip olduğu çok özel bir işaret vardır. Bu işarette tüm dünya nüfusunun sadece %3’ünün avuç içinde olduğu düşünülen ‘X’ harfidir. Bu X harfi avuç içinizin üzerindeki iki yatay kavisli çizgi arasında bulunmaktadır. Bir efsaneye göre, Büyük İskender’in de avucunun içinde ‘X’ harfi olduğu söylenmektedir.

Avucunun içerisinde ‘X’ harfi bulunan insanlar hakkında gerçekten farklı ve özel olup olmadıklarını anlayabilmek için bir araştırma yapılmıştır. Bu araştırmada avucunun içerisinde ‘X’ harfi bulunan insanların hayatlarını ve kaderlerini incelediler ve bu insanların gerçekten seçkin ve önemli olup olmadıklarını anlamaya çalıştılar. Araştırmaya göre avuçlarından birinde ‘X’ harfi olanlar son derece başarılı, iyi ve ünlü kişiler ve hayatları boyunca da böyle olmaya devam ediyorlar. Her iki avucunda da X harfi bulunanlar ise, öldükten sonra bile hatırlanacak ünlü insanlar olmaya devam ediyorlar. Sonuç olarak, avucunuzdaki ‘X’ harfi tanınmışlık, zenginlik ve başarı anlamına gelmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nin 16. başkanı Abraham Lincoln ve Rusya devlet başkanı Vladimir Putin’in, bu %3 nadir kategoriye giren diğer ünlü isimlerden bazıları olduğu bilinmektedir.

Avucunun içerisinde X harfine sahip insanların muhteşem kişilikleri vardır. Akıllı, sezgisel, keskin ve kibardırlar. Ayrıca güç ve otorite gibi güçlü özelliklere sahiptirler. Naziklerdir ama başkalarının yaptıkları kötülükleri ya da ihanetleri yanlarına bırakacak kadar da sakin kalamazlar. Bu insanlar ayrıca inanılmaz bir hafızaya sahip, bilgili insanlardır. Farkındalıkları sayesinde her duruma ve ortama ayak uydurabilirler. 

Avuç içindeki X harfinin ne anlama geldiğini öğrendiğinize göre siz de hemen avucunuzun içini detaylı bir şekilde inceleyin ve bu %3’lük nadir kategoriye giren insanlardan olup olmadığınızı yorumlarda bizimle paylaşın. 


Paylaşmayı unutma!

-1
1 paylaşım, -1 puan

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
9
Ben Şok
Koptum Koptum
1
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
1
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend