Akrep Erkeğinin Size Aşık Olduğunun 5 İşareti

1 dakikada okuyabilirsin


Akrep burcu erkekler gizemli ve etkileyicidirler. Akrep erkekleri diğer erkeklere kıyasla oldukça keskin bir kıskançlık çizgisine sahiptirler. Çoğunlukla kendi ayakları üzerinde durabilen ve kendi kendine yetebilen kadınlar onlara çekici gelir ve aşık olurlar. Bir akrep erkeği, sadece gerçekten aşık olduğu bir kadına karşı gardını düşürür. Eğer bir akrep erkeği sizinle hem güzel hem de kötü anlarını paylaşıyorsa, korkularından ya da ailesinden bahsediyorsa size karşı gardını düşürüyor demektir. Akrep erkekleri için aile oldukça önemlidir. Size özellikle aileyle ilgili konulardan bahsetmeye başlamışsa bilinki size aşık oluyor demektir. 

Eğer sizde bir Akrep erkeğine ilgi duyuyorsanız ve ilişkinizin hangi aşamada olduğununu kestiremiyor, size olan hisleri konusunda kafanız karıştıysa, Akrep burcu erkeğinin gerçekten size aşık olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacak şu 5 işarete dikkat etmeniz gerekiyor.

 1. 1 Fazla Koruyucu Davranıyorsa


  Bir Akrep erkeği doğası gereği aşık olduğu kadına karşı fazla koruyucu davranmaktadır. Karşıdan karşıya geçerken sizi korumaya çalışıyorsa  yada karşıdan bir araba gelirken sizi tutup kenara çekiyorsa size değer veriyor ve sizi gerçekten seviyor demektir. 

 2. 2 Sırlarını Paylaşıyorsa


  Akrep erkeklerinin, kadın ya da erkek farketmeksizin birine güvenmeleri oldukça uzun zaman almaktadır. Bir akrep erkeği için güven her şey demektir ve kolay kolay kimseyi sırdaşı olarak benimsemezler Bu nedenle akrep burcu bir erkek sizinle daha önce kimseyle paylaşmadığı sırlarını paylaşıp, anlatıyorsa bu onun kalbini çaldığınız anlamına gelecektir. Size güvenip gardını indirmiş olması, size gerçekten aşık olduğu anlamına gelir.

 3. 3 Dikkati Üzerinizde Olacaktır


  Bir Akrep erkeği size gerçekten aşıksa, siz bir şeyler anlatırken ya da yaparken tüm ilgisi ve dikkati sizin üzerinizde olacaktır. Akrep erkekleri konuşurken göz temasına özen gösterirler. O yüzden onunla konuşurken sizinle göz teması kurarak konuşuyor olması bile sizi aşık olduğunun en önemli kanıtıdır. Siz bir şeyler yaparken yanınızdan uzaklaşması veya bir şeyler anlatırken başka yere bakması bir şeylerin yolunda olmadığının işaretidir. 

 4. 4 Şehvetli Olacaktır


  Akrep erkekleri oldukça şehvetlidir. Bir akrep erkeği sizi gerçekten seviyorsa, tutkulu bir aşka hazırlıklı olun. Akrep erkeği bir kadına gerçekten aşık olduysa onu baştan çıkarmak için her yola başvuracaktır ve onu elde edene kadar da durmayacaktır. Hangi yollara başvuracağı ise tamamen kendisinin hayal gücüne kalmış olsa da sizin bunu anlamamanız pek mümkün olmayacaktır.

 5. 5 Anılarını Sizinle Paylaşacaktır


  Akrep burcu erkekler geçmişlerini, çocukluk anılarını herkesle paylaşmayı sevmezler. Ama eğer bir akrep erkeği özellikle ''bir daha hatırlamak istemiyorum'' diyerek anlatmaya başladığı anılarınında da dahil olduğu eski anılarını size anlatıyorsa, bilmeniz gereken tek şey o erkeğin kalbinin tamamen size ait olduğudur.

  Bahsettiğimiz bu 5 işaretten de anlayacağınız üzere akrep burcu erkekleri diğer burçtaki erkeklere göre aşık olup olmadıkları konusunda daha net işaretler veren erkeklerdir. Bu yüzden size aşık olup olmadıklarını anlamanız pekte zor olmayacaktır. Sevgiyle kalın.


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend