Merakla Beklenen Bethesda Studios Oyunu Olan Starfield’ın Oynanış Videosu Yayınlandı

Bekledik bekledik... Sonunda merakla beklenen oyunun videosuna ulaştık. Beklentileri aşan bu oyunun detayları hakkında bakalım siz ne düşüneceksiniz?1 dakikada okuyabilirsin


Geçtiğimiz günlerde Xbox bünyesine resmi olarak katılan Bethesda Software‘ın oyun geliştiricileri tarafından geliştirilen ve oyun dünyasına büyük yenilikler getireceği düşünülen Starfield oyununun oynanış videosu nihayet geldi.

Aylar önce birkaç tane oyuniçi görüntü sızıntı şeklinde oyuncularıyla buluşmuştu. O görüntülerin tam anlamıyla beklediğimiz oyuna ait olduğu kesinleşti. Bethesda’nın daha doğrusu Xbox’un en iddialı oyunlarından birisi olacağı kesinleşmiş oldu.

Starfield’ın oynanış video biraz sonra sizin de izleyebileceğiniz gibi oyuncuların ve eleştirmenlerin beklentilerini oldukça yükseltti. Normal şartlar altında oyunun aslında 2022 içinde olacağı açıklanmıştı ancak oyunun 2023’e ertelendiği belirtildi. Xbox etkinliğinde tanıtılan oyunun oynanış video çok şey vadetse de aslında aklımızda da birçok soru işareti oluşmasına sebep oldu. 

Oyun 2330 yılında geçecek ve sadece FPS açısından adam öldür bulmaca çöz şeklinde olmayacak. Oyunda gezegenlerde bulunan madenleri toplayarak bol bol crafting yapacağız. Kamera açısı olarak hem TPS hem de FPS kullanılabilecek. Oyundaki dinamikler ise gerçekten merak uyandıran cinsten.

Oyun içerisinde 100’e yakın galaksi ve bin civarı da gezegen olacağı söylenmişti. Silah çeşitliliği, jetpack kullanılması, kilit çözme işleri, oldukça detaylı bir karakter oluşturma ekranı ve kendi base’inizi tasarlama, kendi uzay mekiğinizi tasarlama gibi oyuncuları memnun edecek özelliklerin dışında bir de oldukça yoğun bir savaş ortamı olacak. Ben açıkçası oyunun oynanış videosunu izleyince çok iştahlandım. Bakalım siz videoyu izleyince ne düşüneceksiniz. 

Oynanış videosu:


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
2
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend