Call of Duty Modern Warfare 2’nin Logosu Tanıtıldı

Activision'un geçtiğimiz günlerde yaşadığı taciz skandalları sonrası oyunun gecikmeden çıkacağına işaret eden bir duyuru yayınladı. COD hayranları buyrun habere...1 dakikada okuyabilirsin


Activision Blizzard şu anda, çalışanlarına yönelik taciz ve kötü muameleye ilişkin devam eden ciddi iddialarla karşı karşıya. Durumlar gerçekten kamuoyunda büyük tepki çekti. Oyun camiasında yakın takip edilen hassas bir konu olarak güncelliğini koruyor durumlar. Gelişmeleri her zaman oncasey.com’da bulabilirsiniz.

Geçen haftanın sonlarında yapılan bir duyurunun ardından Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare 2 için ilk resmi logosunu yayınladı.

Modern Warfare 2, 2009’un orijinal Call of Duty: Modern Warfare 2’nin remake’i değil de reboot’u niteliğindedir. Remake oyunlar, genellikle hikayelerin aynı olduğu ancak grafik ve oyun motorunun yepyeni bir metotla geliştirildiği türlerdir. Ancak reboot, oyunun hikayesinin bile komple yeniden ele alınmasıdır. Bu yüzden bizi yepyeni bir hikaye, yepyeni bir oyun fiziği, grafikler bekliyor olacak. Anacak logonun yanı sıra oyunla ilgili yeni bir ayrıntı açıklanmadı.

Oyun hakkında sızdırılan bilgilere göre, 11 farklı stüdyonun oyun üzerinde tam kapasitede çalıştığı bildiriliyor. Diğer raporlar, ana hikayenin Kolombiyalı uyuşturucu kartelleriyle savaşan ABD özel kuvvetlerini içereceğini söylüyor.

Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın almasına rağmen, Modern Warfare 2 Xbox’a özel olmayacak. Bu yılın başlarındaki bir rapora göre Activision Blizzard, PlayStation dahil olmak üzere birden fazla platformda üç Call of Duty oyunu daha yayınlamayı taahhüt etti. Ancak bundan sonra, seri yalnızca Xbox’ta var olabilir. 


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend