PlayStation Plus Eylül 2018 Oyunları Hangileri Olacak?

2 dakikada okuyabilirsin


PlayStation Plus üyeleri Eylül ayında hangi oyunun hediye edileceğini merak ediyor. Acaba Sony bize Eylül ayında ne tarz ve türde oyunlar hediye edecek?

Öncelikle Ağustos ayı, PlayStation Plus kullanıcıları için deyim yerindeyse gayet bereketli ve güzel bir ay oldu. Öncelikle açık dünya oynanışıyla ve sürükleyen macerasıyla Mafia 3 ve korku ambiyansıyla fps tarzda bir kovalamaca oyunu olan Dead by Daylight istekleri karşılayabildi.  Her ne kadar Mafia 3 grafikleri ve tekrar eden oynanışı ile üzerine epeyce yüklenilmiş olsa da ama yine de mükemmel olmayan ama iyi olan oyunlar arasına alınmıştı. Dead By Daylight ise klasikler arasına girilebilecek kadar iyi bir oyun olamadı ancak beğenen ve sürekli bir şekilde oynayan büyük bir kitlesi de mevcut. Ücretsiz olmaları elbette bu kadar olumsuz eleştiriyi göz ardı etmemizi sağlamakta tabiki.

Gelelim Eylül ayı tahminimize…

Killzone: Shadow Fall. Bunun için elbette birkaç nedenimiz var. Killzone: Shadow Fall, PS4'ün piyasaya çıkmasıyla beraber ortaya çıkmış bir oyundu. Hatta PS4 'te nasıl bir oynanış ve grafik kalitesi bizi bekliyor bunu göstermek amacıyla bu oyun için özel tanıtımlar yapılmıştı. Oyun gerçekten birçok noktasından pozitif eleştiriler aldı. Uzunca bir süre olarak da indirimsiz olarak satışta kalmaya devam etti. Ancak son son dönemde fiyatı 60TL'nin altına düştü ve uzun bir süredir aynı fiyatta kaldı. Tahminlerimizi güçlendiren bir diğer sebep ise oyun zaten Japonya PSN'de Temmuz 2017'de zaten ücretsiz hediye edildi. Bu demek oluyor ki USA ve EUROPE PSN'de de aynı şekilde bize de bu dönemlerde hediye edilmesi gerekiyor. Çünkü Ratchet & Clank de Ocak 2018'de Japonya PSN'de ücretsiz olarak dağıtılmıştı. Birkaç ay sonra da bize hediye edildi. Bu durumda Killzone: Shadow Fall'u bize hediye etmek için geç bile kalındı.

Tarih yaklaştıkça daha çok tahminlerimiz olacaktır. Takipte kalmanızda yarar var.

Sizler de PS Plus Eylül 2018 ücretsiz oyunları tahminlerini yorum olarak bırakabilirsiniz.


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
1
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
2
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Sevdim Sevdim
2
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend