PlayStation Plus Ekim 2018 Oyunları Belli Oldu!

2 dakikada okuyabilirsin


PlayStation Plus üyeliği bulunan PS4 sahipleri, 2 Ekim tarihinden itibaren  Laser League ve Friday the 13th: The Game oyunlarını hiçbir ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyerek istedikleri zaman oynayabilecekler.

LASER LEAGUE (PLAYSTATION 4)

Laser League, ilk olarak basit bir şekilde reflekslerinizi test ederek başlıyor ve ilerledikçe strateji ve takım taktiklerinin işlediği bir oyun haline geliyor. Yeteneklerinizi birleştirip sahayı ele geçirebilir  ve rakiplerinizi eleyerek sahadaki yerinizi belirleyebilirsiniz. Oyunda birçok zorlu görevi tamamlayarak level atlayabilir, yüzlerce özelleştirme eşyasını açabilir, 2150 yılının efsane sporcusu haline gelebilirsiniz.

FRIDAY THE 13TH: THE GAME (PLAYSTATION 4)

Friday the 13th: The Game, üçüncü şahıs kamerasıyla (third person) oynanan korku temalı hayatta kalma oyunudur. Oyunda hayatta kalmaya çalışan bir genci ya da maskesiyle bilinen ünlü katil Jason Voorhees olabilirsiniz. Altı oyuncuyla birlikte sizin, dünyanın en çok bilinen katilinden kaçmak ve hayatta kalmak için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekmekte.

KÜTÜPHANENİZE EKLEMEYİ UNUTMAYIN

PlayStation®Plus Ekim ayı oyunları olan  Laser  League ve Friday  the 13th:  The Game’i 2 Ekim tarihinden itibaren kütüphanenize ekleyebilirsiniz. PS Plus üyeliğiniz süresince oynayabilirsiniz. Henüz eklemediyseniz Eylül ayı bedava oyunları olan Destiny 2 ve God of War III: Remastered’ı şimdiden kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Çünkü 2 Ekimden sonra bu oyunları ekleyemeceksiniz ve oynamak isterseniz satın almak zorunda kalacaksınız.

Ekim ayında PlayStation 3 sahipleri Master Reboot ve The Bridge oyunlarını, PS Vita sahipleri ise Rocketbirds 2: Evolution ve 2064 Read Only Memories oyunlarını ücretsiz olarak indirebilecekler.


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend