PlayStation Plus Aralık 2019 Oyunları Neler Olacak?

İşte yine günlerden ay ortası ve PS severler yeni ayın ücretsiz oyun tahminleri için fikirler yürütmeye başladı bile. 2 dakikada okuyabilirsin


PS Plus üyeleri Kasım ayı için dağıtılan, Nioh ve Goat Simulator oyunlarını oynamaya başladı bile. Aslında Nioh birçok PS kullanıcısını mutlu etmiş olsa da Goat Simulator birçok kullanıcı için "bu ne ya" dedirtti. Bakalım Aralık 2019 için yabancı basında beklentiler hangi yönde buyrun beraber inceleyelim.

Bu oyunların verilip verilemeyeceği konusunda fikirlerinizi mutlaka yorum olarak bırakın.

  1. Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed ilk oyunuyla gerçek anlamda oyun dünyasında depreme sebep olmuştu. Oyuncuların gerçekten ilk defa karşılaştığı bu özgür dünya suikast temalı oyunu daha sonrasında çıkan birkaç oyununda da birkaç eleştiri almasına rağmen büyük övgüler almıştı. Ancak daha sonrasında Ubisoft'un sadece mekanları boyayarak karakterimize birkaç dövüş tekniği daha eklemesi ve birkaç ara demo ekleyerek her ay bir Assassin's Creed oyunu çıkarması ile oyuncular tarafından eleştiriler almıştı. Çünkü kısa aralıklarla bu kadar çok oyun çıkarmasının yerine, biraz daha uzun süren ancak köklü değişiklikler ve yenilikler ile oyun çıkarması daha makul görünecekti. Bu yüzden AC severlerin bir kısmı oyunları takip etmeyi bıraktı. Kimisi bir noktadan sonra bıraktı, kimisi de yeni çıkan oyunları çıkar çıkmaz almak yerine bekleyerek indirime düşmesinin ardından aldı. (Seriyi itinayla takip edenler de var tabi onlara bir sözüm yok) Uzun bir süreden beri AC oyunu paylaşılmıyor ve bu yüzden yabancı basın tabir yerinde "eli kulağında" diyor. Bu yüzden bu ay Assassin's Creed Origins, PS Plus üyeleri için hediye olarak verilebilir.

Oyunun şu anda ortalama fiyatı 150 TL. 

Gamespot puanı: 10/7

     2. 11-11: Memories Retold

Güzel bir şekilde anlatılan bir savaş, trajedi ve insanlık hikayesi, 11-11: Memories Retold, oyununda genç bir Kanadalı fotoğrafçı (Elijah Wood tarafından seslendirilmiş) ve eski bir Alman asker (seslendiren Sebastian Koch, kayıp oğlunun kaderini keşfetmeye çalışıyor. Birinci Dünya Savaşı sırasında karşı taraflardan başlayarak, bu iki bireyin kaderi kısa sürede kesişir ve olaylar gelişir. Film gibi olan bu oyun bu tarz oyun severler için gerçekten tatmin edici.

Oyunun şu anda ortalama fiyatı 60 TL

Gamespot puanı: 10/7

Bence Aralık 2019 için bahsettiğimiz oyunlar hediye edilecek olursa tatmin edici olur.

Siz peki bu iki oyun hediye edilse memnun olur muydunuz?


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
1
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend