Jon Snow Dizisi Geliyor (Game of Thrones Hayranları Sohbete Katıldı)

Jon Snow... Game of Thrones dizisinin en çok sevilen karakterlerinden biri. Peki GOT'u bitirdiğiniz halde Jon Snow'a doyamadıysanız size güzel bir haberim var. 2 dakikada okuyabilirsin


Game of Thrones dizisini izlemişseniz dizide en çok bağlandığınız en çok etkilendiğiniz kişi muhtemelen Jon Snow olacaktır. Gerek yaşadığı üzücü hayatı, gerek kahramanlıkları, gerek yumuşak yürekli beyefendiliği ile çoğumuzu etkilemiştir. Game of Thrones dizisi her ne kadar 2019 yılında yayınladığı son sezonu ile beklentilerin altında kalmasıyla hayranlarını üzmüş olsa da Jon Snow kendisinden beklenen oyunculuğu çok güzel yerine getirmişti.

Amerikalı The Hollywood Reporter dergisi tarafından vergilen bilgiye göre HBO (Home Box Office… Netflix gibi öde-izle platformu, Jon Snow'un hayatını anlatacak yepyeni bir Game of Thrones spin-off'u hayata geçirmeye çalışıyor. 2019 yılından beri büyük boşluğa düşen Game of Thrones fanları gelecek günlerde zaten House of the Dragon dizisiyle tanışacak. Tahtın yıkılışının 200 yıl öncesini anlatacakları bu dizi de büyük bir merakla bekleniyor bu arada.

Jon Snow dizisinin adı şu anda kesinleşmedi. Henüz ön geliştirme aşamasında olan bu dizide başrolümüz yine Kit Harington olacak. Bu bence en önemli haber zaten. Bu karakeri insanlara sevdiren kişinin bu spin-offta yer alması kadar doğal bir şey yok. Aksi halde büyük tepki toplanırdı bence.

Dizi hakkında ne yazık ki çok bilgi sızmadı henüz. Jon Snow'un hayatının hangi bölümü anlatılacak bilmiyoruz henüz. Birçoğunuz Arya Stark ve Sansa Stark'ı da görmek isteyecektir. Ben yapımcıların bunu atlayacağını düşünmüyorum.

Son olarak bu House of the Dragon, yeni Jon Snow dizisi dışında 5 adet daha Game of Thrones dizisi üzerine çalışıyor HBO. Bunlar  10.000 Ships, Dung and Egg, Voyages  ve animasyon olarak The Golden Empire. Bu bahsettiğim diziler için de en güzel haberleri yakında sizinle paylaşacağım.

Jon Snow dizisi yayınlandığında izlemeyi düşünür müsünüz? Yorumlarınızı merak ediyorum.

Kaynak: Hollywood Reporter


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
3
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
1
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend