Half Life- HEV Modelinde Şarj Aleti İncelemesi

Okuldan kaçıp liseden arkadaşlarla internet kafeye gider Half-Life oynardık. Oyunu kurar hemen arkadaşlarımızın bağlanmasını bekler. Bağlanır bağlanmaz da...2 dakikada okuyabilirsin


Okuldan kaçıp liseden arkadaşlarla internet kafeye gider Half-Life oynardık. Oyunu kurar hemen arkadaşlarımızın bağlanmasını bekler. Bağlanır bağlanmaz da birbirimizin ekranına bakarak yer tespiti yapar ve listede grupta 1. Olmaya çalışırdık. Şöyle bir düşününce ne çabuk geçiyor zaman diyor insan. Neyse özellikle şu alarm çaldırarak sığınağa giremeyen herkesin ölmesine sebep olduğumuz bölümü hatırlıyorsunuz, “crossfire” o bölümde özellikle yaralandıktan sonra gidip can doldurmak için “bu” aletleri kullanırdık oyunda. Sesini de hatırlarsınız şöyleydi. İşte geçen gün indiegogo’da gezerken bunun minyatürünü powerbank olarak üretmek isteyen bir girişimciyi farkettim. Gelin nasıl bir şarj aletiymiş hızlıca bir bakalım.

Öncelikle indiegogo’yu çoğunuz biliyordur. Hani şu insanların bir fikir sunarak yatırımcılardan para topladığı, hedefine ulaşınca da öncelikle yatırımcılarına o gerçekleştirmiş olduğu fikrin nesnel halini ulaştırdığı bir platform. bu girişimcimiz ise bu powerbanki üretmek istemiş. Bunun için de 50bin dolarlık bir hedef koymuş. Özellikle oyuncuların rağbet göstereceğini düşündüğüm bu powerbankin özellikleri de aslında fena değil. Quickcharge 2.0 destekleyen, 1.14 inch IPS ekranı olan, üzerinde ayrıca seslendirmeleri size ulaştıracak minik hoparlörler bulunan, üzerinde lazerle yazılmış yazılar bulunan, 10.000 mAh bir cihaz. Umarız hedefine ulaşır da üretilmeye başlar.

Sizin indiegogo’ya koyabilirim aslında dediğiniz bir fikriniz var mı? Yorum bölümüne yazın bir bakalım ?


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
1
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend