God of War, Blood Borne, Ghost of Tsushima ve Uncharted PC’ye Gelebilir

PlayStation’a özel olarak çıkan Days Gone oyunun PC sürümünün de duyurulmasından sonra bütün dikkatler Sony’nin üzerine yoğunlaştı... 3 dakikada okuyabilirsin


PlayStation’a özel olarak çıkan Days Gone oyunun PC sürümünün de duyurulmasından sonra bütün dikkatler Sony’nin üzerine yoğunlaştı. İşte tam bu noktada çok sağlam bir kaynaktan, her 2-3 ayda bir PlayStation Exclusive oyununun PC sürümünün çıkacağı haberini aldık. Bu fısıltıya göre God of War, Bloodborne, Ghost of Tsushima, Uncharted Collection gibi oyunlar PC’ye gelecek. Lafı çok uzatmadan hadi detaylara girelim.

Öncelikle bu sızıntı CrazyLeaksOnATrain isimli twitter hesabı üzerinden yapıldı. Durun hemen bir tweeti ciddiye mi aldın demeyin. Bu twitter hesabının bana güven veren bir tarafı var. O da aynı kişinin Days Gone ve Horizon: Zero Dawn isimli PlayStation’a özel oyunların da PC’ye çıkacağını da bilmiş olması. Aynı zamanda Kingdom Hearts’ın PC sürümünün EPIC Games’e geleceğini, Ninja Gaiden Trilogy ve Nioh 2’yu da aynı kişi bilmişti.

Daha öncesinde Sony Interactive Entertainment ‘ın CEO’su olan Jim Ryan da oyunlarını farklı platformlarda daha fazla kişiye ulaştırmak istediğini söylemişti. Bu videonun başlığında belirttim oyunlar da yeni çıkmış oyunlar değil. PlayStation kullanıcılarının büyük bir kısmı tarafından oynanmış, kenara koyulmuş oyunlar. O yüzden Sony bu hareketiyle bence kendine yeni bir satış kanalı açacak. Çünkü hem PS kullanıcılarının kalbi kırılmayacak, çünkü oyunlar çok önce çıkmıştı zaten, hem de PC kullanıcıları sevindirilecek, üstüne de tonla para kazanılacak. Her açıdan kazanıyor sevgili Jim Ryan. Ancak tabiki bu konu hakkında Sony tarafından henüz bir açıklama gelmedi.

Mükemmel savaş varyasyonları ile Ghost of Tsushima,    sürükleyici hikayesi, aksiyonları ve kendine bağlayan karakterleri ile Uncharted,   çağın ötesinde grafikleri, sesleri, hikayesi, savaş kombolarıyla God of War,ve benim sevdiğim, ama böyle tek vuruşta devrildiğin oyunlardan çok haz etmediğim tarzda souls oyunu olan Bloodborne için PC oyuncularının sabırsızlanması çok yerinde olacak. Çünkü PS kullanıcısı olarak yeterince oynamış sıkılmıştık zaten bunlardan.. .biraz da siz oynayın ? Şaka bir yana kesin haberi alır almaz sizinle paylaşacağım sevgili PC oyuncuları, takip edin ilk sizin haberiniz olsun.

Sizin PC’ye gelmesini en çok istediğiniz PS Exclusive oyunu hangisi? Yorumlarınızı bekliyorum.


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend