Sanal Kart Paykwik

3 dakikada okuyabilirsin


Günümüzde internet gibi sanal alanlarda alışveriş yapma oranı giderek artmaktadır. Çoğu kişi kredi kartıyla alışveriş yaparken kişisel bilgilerini girmekte tereddüt duymaktadır. Paykwik ise bu durumun tümünü ortadan kaldırarak kişisel bilgi olmaksızın hiç şüphe duymadan insanların internetten alışveriş yapabilmelerine son derece güvenli bir sanal karttır.

Bu sanal kartın insanlar için alışveriş yapma kolaylığından ayrıca bir avantajı kişisel bilgileri girmeden hızlıca Paykwik kartla ödeme seçeneğine tıklaması yeterli olacaktır. Fakat diğer kartlarda hesap numarası, TC gibi özel bilgiler istenerek kişilerin gözünü korkutmaktadır. Ayrıca Paykwik sadece sanal alanlarda alışveriş için değil karttaki bulunan parayı nakite çevirme gibi olanağıyla da avantajı mevcuttur. Paykwik sadece sanal alanlarda kullanılabilir. Reel alanda rahatlıkla alışveriş sağlayamazsınız.

Paykwik Euro kuru üzerinden satılmaktadır. Belirli miktarda paranızı yatırabilir ve bakiye bittiğinde de kart otomatik olarak durur. Bunun yanında Paykwikle alışveriş yaparken de sadece bir PIN kodu girerek ödeme yapılır. Bunun dışında sizden hiçbir bilgi istenmez.

Paykwik de reel ortamlarda alışveriş yapılamazdı fakat kartın için de bakiyesinde belirli bir para olduğunda bunu nakite çevirmek isterseniz Paykwik Bozdurma seçeneğiyle soyut olan paranızı nakite çevirme imkânınız vardır. 2017 yılından bu yana kullanılan bu sanal kart sayesinde insanlar güvenli ve şüphe duymadan sanal olarak alışverişlerini yapabileceklerdir. Paykwik hakkında diğer bir merak edilen konu ise Euro üzerinden alınan kartın ve yurtdışında yürütülen bu firmaya güvenimizin oluşması için bazı sebepler gerekmektedir ki onlar da şunlardır; bu kartı üreten firma eğer kartınızı 3. Bir şahıs tarafından kullanıldığını tespit ederlerse Türk Ceza Kanunu 5237. Maddesine göre o kişinin ceza almasını talep etmektedirler. Yerinin yurtdışında olup güven vermemesine rağmen Türkiye’nin ceza kanununa uygun olarak ceza alınmasına dikkat etmektedirler.

Almanya’da olan bu firma kişilerin 7/24 alışveriş yapmalarını sağlayabiliyor ve bütün tüm bu avantajları ekstra ücret istemeksizin sağlamaktadır. Paykwik ’de kredi kartları gibi bankalarla uğraşma ya da her taksitte üzerine faiz koyma gibi bir dezavantaj da sağlamıyor. En güzel avantajı güvenli olması ve insanların onlar istemediği sürece kişisel bilgilerini istememesidir. Tüm bütün bunlar sadece kartı satın aldıktan sonra gerçekleşiyor ve karta aylık bir ücret ödemeden güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend