Ruh Avcısı (The Alienist) Dizisinin 3. Sezonu Olacak Mı?

2 dakikada okuyabilirsin


Son yılların en popüler tarihi dönem dizilerden biri olan ve ülkemizde de azımsanmayacak bir izleyici kitlesine sahip olan Ruh Avcısı’nın üçüncü sezonunun olup olmayacağı herkes tarafından oldukça merak ediliyor. Dizinin ilk sezonu Ocak 2018, ikincisi ise Temmuz 2020’de TNT ekranlarında orijinal adıyla The Alienist olarak yayınlandı. Türkiye’de ise Netflix üzerinden her iki sezonu halen izlenebiliyor olan Ruh Avcısı, aradan geçen zamana rağmen hale popülerliğini koruyan diziler arasında. 

Bu tarihi suç dramasının 3. sezonuyla ilgili TNT veya Netflix tarafından henüz net bir bilgi verilmezken, dizinin 3. sezonun 2023 yılında gösterime gireceği tahmin ediliyor. Aslında dizinin 3. sezonunun 2021’in ortasında gösterime girmesi planlanıyordu. Ancak Covid-19 pandemisi çekimlerin ertelenmesine neden oldu. Aradan geçen bu 2 senelik zamanda dizinin 3. sezonunun iptal edildiğine yönelik resmi bir açıklama yapılmaması da dizinin 3. sezonun yolda olduğuna işaret ediyor. 

Ruh Avcısı 3. Sezonda Hangi Oyuncular Olacak?

Dizinin 3. sezonunda daha önceki sezonlarda yer alan bazı oyuncuların geri dönmesi bekleniyor. Bunlar haricinde Daniel Brühl tarafından canlandırılan Dr. Laszlo Kreisler, Luke Evans’ın hayat verdiği John Moore, Dakota Fanning’le artık bütünleşen Sara Howard ve dizinin sevilen kardeşlerinden Douglas Smith’in canlandırdığı Marcus Isaacson 2. sezonda hayatını kaybetmiş olması nedeniyle olamayacak olsa da Matthew Shear tarafından canlandırılan kardeşi Lucius Isaacson kadroda yine olacağı kesin gözüyle bakılan isimlerden. Bu isimler haricinde mutlaka yeni yüzlerin de yer alması bekleniyor. 

Ruh Avcısı 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Daha öncede kısaca bahsettiğimiz gibi pandemi kaynaklı olarak çekimlerin durması dizinin 3. sezonunu geciktirmiş olsa da dizinin çok daha gizemli cinayetler ve karmaşık olaylarla bizi yine şaşırtacağından eminiz. Bu bağlamda Ruh Avcısı’nın 3. sezonunun tam olarak ne zaman başlayacağını tahmin etmek zor olsa da, dizinin 1. ve 2. sezonlarının çıkış tarihlerini baz olacak olursak 2023’ün sonlarına doğru yayınlanmasını bekleniyoruz.


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
2
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
5
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend