GTA 6 Hakkında Son Çıkan Sızıntılar, Ne Zaman ve Nasıl Olacak?

GTA 6 geldi mi gelecek mi diye diye artık uykularımızda sayıklar olduk. Ama artık zaman geliyor. O büyük gün yaklaşıyor. Son çıkan sızıntıları sizin için derledim.3 dakikada okuyabilirsin


Biliyorum başlığı görünce siz de içinizden, "of yine sızıntı sızıntı, binlerce içerik var böyle ama hiçbiri doğru değil" dediğinizi duyar gibiyim. Bugün burada bahsedeceklerim de yine kesinleşmiş, resmi açıklamalar değil ancak bu kez oldukça detaylı ve bana gayet de doğru olabilecek gibi gelen sızıntılar.

HİKAYE, YER VE ZAMAN

Bu sızıntıların kaynağı bir Twitter kullanıcısı. İsmi de Matheusvictorbr. Bildiğimiz kadarıyla bu kişi eski bir Rockstar çalışanı ve içeriden sızıntılar alabiliyor hala. Bu sızıntılara göre de hikaye şu şekilde olacak. GTA 6 iki kardeşi anlatacak. Bu iki kardeşin birisi kız, diğeri de erkek. Bu iki kardeş 2000'li yılların başlarında Brezilya'da bir mafya tarafından ailelerinin katledilmesi ile birbirlerinden kopmuşlar. Daha sonrasında bu kısım bize flashback olarak gösterilecek ve oyun tekrar günümüze dönecek. Bu iki küçük kardeş artık orta yaşlarındalar ve hikaye bu şekilde başlayacak. 

Erkek kardeş, hükümetin narkotik biriminde çalışan bir ajan olacak. Kız kardeş ise mafyatik işlere girmiş ve ailesinin öcünü almak için gün sayan bir kişi haline gelmiş birisini oynayacak. Sızıntılar arasında bu iki kardeşin nasıl tanışacağını bulamadık. Ancak Matheusvictorbr bu iki kardeşin bir şekilde birbirine kavuşacağını söyledi.

Matheus, daha önceki söylentilerdeki gibi oyunun 70ler, 80lerde geçmeyeceğini söylüyor. Bir süre önce yoğun bir şekilde Carcer City'de geçeceğin söyleniyordu GTA6'nın. Carcer City, Manhunt oyununda geçen şehir. Ancak GTA ile Manhunt arasında hiçbir bağlantı olmaması sebebiyle bunun hiçbir zaman mümkün olmayacağını söylüyor. Matheus'dan aldığımız bir diğer güzel sızıntı ise artık binaların tamamının yıkılabilir olduğu. Bu beni de heyecanlandırdı doğrusu. Düşünsenize aracınızla yine şehirde serserilik yapıyorsunuz, polislerden kaçayım derken rampadan atladınız ve bir evin içine girdiniz. Ya da elinizde bazukayla gidip evlere ateş ettiniz ve evleri yıktınız. Eğlenceli olur bence!

OYUN NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Bu sızıntıların sahibi olan Matheus bize aynı zamanda oyunun 2024'te piyasaya çıkacağını söyledi.  

Bütün konuyu toplayacak olursak:
Konu: Kartel/Hükümet cephelerinde bulunan iki kardeşin öyküsünü konu alacak.
Mekan: Brezilya
Zaman: 2020'ler
Ne zaman çıkacak: Yetişirse 2024

Bunların hepsinin bir sızıntı olduğunu söylemekte yarar var. Bakalım ne kadarı doğru ne kadarı yanlış. 1,5-2 sene sonra gibi çıkacaksa 1 sene içinde trailer'ını görebileceğimiz ya da Rockstar'ın yakında bir açıklama yapacağı anlamına gelir. Ben bu sızıntıları sevdim ama umarım böyle olur 🙂

İlgili kişinin twitter hesabı: https://twitter.com/Matheusbr9895_?s=20&t=jh_x1HPiyhoKcmeJrwQA6g


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend