CD Project Red, Japonya’da Geçen bir Samurai Oyunu Çıkartıyor

Son birkaç yılda Samurai oyuncuları tekrar moda oldu. Cyberpunk 2077 ile biraz karizmasını çizen Polonyalı oyun stüdyosu bu kez Samurai temasında oyun çıkartıyor.2 dakikada okuyabilirsin


Cyberpunk 2077 çıktığında glitchleri, bugları yüzünden çok ağır eleştirilere maruz kaldı. Bu eleştiriler haklı mıydı? Evet haklıydı çünkü oyun çıkmadan önce çok fazla PR yapılmıştı. Her yerde Cyberpunk 2077 konuşuluyor ve getireceği devrimsel yenilikler tartışılıyordu. Ancak kısa zamanda çok fazla iş isteyen yöneticiler, oyunu tahminimce test bile etmeden piyasaya sürdüğünde olanlar oldu ve oyun dünyası onları en ağır eleştirilere maruz bıraktı. Son günlerde aldığı güncellemelerle ağzı yüzü biraz daha düzelen oyun ne yazık ki ilk popülerliğini koruyamıyor. CD Project Red de bu durumdan oldukça rahatsız, bu yüzden bundan sonraki oyunlarında bu hatayı tekrarlayacaklarını düşünmüyorum.

Neyse gelelim bu oyuna. Oyunun ismi belli, Dark Passenger. Bir web sitesi bile var. Yani oyun söylenti olmaktan öte anons edilmiş bir vaziyette. Oyun hakkında sadece birkaç bilgiye sahibiz. Oyunun FPP (first person perspective) olacağı, online ve multiplayer olacağı, CO-OP ve PVP-PVE özelliklerine sahip olacağı ve Unreal Engine 5  oyun motoruyla kurgulanacağı kesin. Bir de web sitesinde bulabileceğiniz birkaç sanatsal görsel var.  Açıkçası güzel olursa iyi satacaklarını düşünüyorum çünkü Samurai temasının rağbet gördüğünü Game of Tshushima ve For Honor, Nioh ve Sekiro oyunlarında görmüş olduk. 

Oyunun çıkacağı platformlar ise Steam, Epic Games, PS5, Xbox Series X


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend