İkitelli Evden Eve Nakliyat

2 dakikada okuyabilirsin


0
2 paylaşım

Yıllardır süren bir problemdi taşınmak. Sektör artık evden eve nakliyat işine farklı bir bakış açısı getiriyor. Teknoloji ile kendini bütünleştiren evden eve nakliyat firmaları, eski taşınma anılarını unutturacak gibi. İkitelli evden eve nakliyat.

Eşyaları umursamayarak kapılardan sürterek geçmek, merdivenlerden inerken duvarlara çarpa çarpa indirmek, anlaşmayı yaptığınız gibi büyük bir araç değil de küçük kasalı bir kamyonun gelmesi, eşyaları sığdırmaya çalışırken birbiri üstüne yığılması, trafikte her frende eşyaların birbirine çarpması, taşınma işlemi bittikten sonra ise kırılıp dökülenlerin ödemesini bırakın ”zaten bunlar kırık döküktü, bir de çok fazla eşyanız varmış’’ sözlerini duyup tartışsanız da olumlu bir sonuca varamıyorsunuz. 

Kabusa dönen evden eve nakliyat işlemi artık baştan eve gelen eksperler sayesinde baştan ne kadar ödeme yapacağınız belli oluyor. Hangi arabanın taşıyacağını ve nasıl taşıyacakları hakkında bilgiler ediniyorsunuz. Evden eve nakliyat firması tarafından sözleşme hazırlanmış oluyor. Anlaştığınız takdirde sözleşme imzalanıyor. Bu sözleşmenin dışına çıkması gibi bir olasılık yok. Belki bir çok insan için, bu tarz evden eve nakliyat firmaları çok pahalı diyerek araştırmalarını tanıdık, eş, dost, ahbap aracılığı ile yapılıyor; sonrasında pişman olunuyor, ama iş işten geçmiş oluyor. Nakliyat firmalarına çok para ister diye iş vermekten kaçınıp alelacele taşınanlar bu tarz bir seçimle daha fazla zarara girebiliyor. 

Profesyonel evden eve nakliyat firmaları olabildiğince sistematik ve organize çalışır. İlk amaç müşteri memnuniyetidir. Eviniz 5. katta olup taşınacağız yeni yerleşim yeri 13. katta da olsa özel asansörle eşyaların zarar görmemesi sağlanır. Aracın kasası eşyaların oranına göre belirlenir. 

Eşyalar için ayrı bölmeler ve raflar yine riski azaltan özellikleridir. Özel olarak yetiştirilmiş taşıyıcı elemanlar eşyaları paketlerken de taşırken de itinayla davranır ve araca yerleştirirken eşyanın yıpranma payını en aza indirger. 

Bizler İkitelli evden eve nakliyat olarak size bu işin en iyisi olduğu sözünü veriyoruz…


Paylaşmayı unutma!

0
2 paylaşım

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend