PlayStation Plus Eylül 2019 Oyunları Neler Olacak?

Elimizde çok güçlü tahminler var.2 dakikada okuyabilirsin


9
5 paylaşım, 9 puan

Benim ilk ve en güçlü tahminim Devil May Cry HD: Collection. Bunun sebebi Mart ayında çıkmış olan Devil May Cry 5'in satışlarının beklenin altında ancak yine de çok iyi gitmesi. Oyunun çıkmasının üzerinden 5 ay geçti. Hayranları oyunu satın aldı ve çoktan bitirdi bile. Peki ya henüz hiç Devil May Cry oynamamış olanlar? Onları da bir şekilde oyuna başlatmak için güzel bir yöntem olurdu. Daha önceki oyunları ücretsiz olarak vererek 5. oyunu satın almalarını beklemek mantıklı. PlayStation'ın daha önce de bu pazarlama yöntemini uyguladığını gördük. Bu sebepten dolayı Devil May Cry HD: Collection bu ay verilebilecek oyunlar arasında.

Bir diğer tahminimse aslında bir tahminden çok bir duyum. Kulislerde nedense Ağustos ayında Battlefield 5'in ücretsiz olarak verileceği duyulmuştu. Oyun, oyun siteleri tarafından cömertçe puanlandırıldı. Satışları da fena değildi. Ancak oyunun çıkışının üstünden 1.5 sene geçti. Daha önce de Battlefield oyunları PS Plus hediyesi olarak verilmişti. Bu sebepten dolayı ücretsiz olarak verilmesi bekleniyor olabilir. Hala yabancı oyun sitelerinin forumlarında Eylül ayında bu oyunun geleceği konuşuluyor. 

Ödüllü bir oyun olan Mega Man 11'in de ücretsiz olarak verilebileceği konuşuluyor. Oyunun geçen sene çıkmış ve oyun siteleri tarafından yine güzelce puanlandırılmıştı. Capcom oyunu da olması ücretsiz olarak verilebileceği yönündeki tahminimi güçlendiriyor. 

28 Ağustosta açıklanacak olan PlayStation Plus ücretsiz oyunları bakalım tahminlerimle tutacak mı? Sizce bu oyunlardan herhangi birinin ücretsiz olarak verilmesi mümkün mü? Yorumlarınızı bekliyorum.


Paylaşmayı unutma!

9
5 paylaşım, 9 puan

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
6
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
19
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
2
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
3
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
19
Mikemmel

2 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. Bana da vermezler gibi geliyordu. Ama yabancı forumlarda oyunun yapımcılarının oyunun, free to play’e çevrilebileceği ve gelirlerinin oyun içi coin sistemiyle ilerleyebileceğini düşünüyorlar gibi bir dedikodu geziniyor 🙂

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend