Dünyanın En Seksi Hava Durumu Sunucusu İlginç Bir Sebeple Terk Edildi

3 dakikada okuyabilirsin


Profesyonel “Call of Duty” oyuncusu Douglas Martin oyun dünyasında bilinen adıyla “FaZe Censor” dünyanın en seksi hava durumu sunucusu olarak ünlenmiş kız arkadaşı Yanet Garcia’dan, Youtube üzerinden yayınladığı video ile ayrıldığını duyurdu.

Yayınladığı videoda oyunlara daha fazla zaman ayırmak istediği için böyle bir karar aldığını söyleyen Martin, kız arkadaşa ayıracak vakti olmadığını belirtti. Bu kararı almasındaki en büyük sebeplerden biri bu seneki Call of Duty Dünya Lig’inde beklediği başarıyı gösterememesi olduğu düşünülüyor.

Dünyanın en seksi hava durumu sunucusu olarak bilinen Garcia ise, dünya çapındaki şöhretini Dünya Kupası sırasında Meksika’ya gösterdiği destekle oldukça artırdı. Özellikle Meksika’nın Almanya’yı yendiği maçın ardından sunuculuğunu yaptığı programda iki sunucu arkadaşının şans getirdiği gerekçesiyle güzel sunucunun poposuna tekme attığı görüntüler çok konuşuldu.

Sevgilisinin kendisinden ayrıldığını sosyal medya üzerinden öğrenen Yanet Garcia ise Twitter üzerinden attığı tweetle kalbinin kırıldığını söyledi.

Eski çift aynı zamanda birer sosyal medya fenomeni. Martin’in Instagram’da 1.5 milyona takipçisine karşın, Garcia’nın Instagram’da 6,5 milyon takipçisi var. Ancak YouTube’da Douglas Martin’in 2,5 milyon abonesi varken Yanet Garcia’nın henüz 480.000 abonesi bulunuyor.

Ne diyelim Douglas Martin umarız pişman olacağı bir karar almamıştır. Yanet Garcia’nın fotoğraflarını gördükten sonra pişman olup olmayacağını birde siz karar verin.


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
1
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
3
Bayıldım
Sevdim Sevdim
1
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend