Black Mirror’ın 7. Sezonu Olacak Mı?

2 dakikada okuyabilirsin


Black Mirror’ın 6. sezonu bugün yani 15 Haziran 2023 tarihi itibariyle sonunda Netflix’te vizyona girdi. Netflix’in uzun yıllardan ses getiren ve her bölümüyle ayrı beğeni toplayan bilim kurgu dizisi Black Mirror aradan geçen 4 yılın ardından yeni sezonuyla geri döndü. Her ne kadar yeni sezon için bu kadar uzun zaman geçmiş olması dizinin 7. sezonunun olup olmayacağı sorusunu akla getiriyor olsa da dizinin geleceği ve yeni sezon hakkında tüm bildiklerimizi aktarıyor olacağız. 

Black Mirror 7. sezon olacak mı?

Black Mirror’ın ilk iki sezonu 2011’de Birleşik Krallık merkezli bir televizyon kanalı olan Kanal 4’te yayınlanmaya başlamış ve ardından Netflix’e taşınmıştır. Netflix’te yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ses getiren Black Mirror, bir anda herkesin hakkında konuştuğu bir dizi olmuştur. 5. sezonu 2019 yılında yayınlanan Black Mirror’ın, 6. sezonu için her ne kadar 4 yıl gibi uzun bir süre beklemiş olsakta, 6. sezondaki yeni bölüm ve karakterle beklediğimize fazlasıyla değmişe benziyor. 

6. Sezonun çıkışıyla birlikte birçok hayran şimdiden dizinin 5 bölümünü de izleyip şunu merak ediyor olabilir: Black Mirror 7. Sezon yolda mı, Black Mirror’ın 7. Sezonu olacak mı? Hepimizin bildiği gibi Netflix’in son yıllarda sevilen, beğenilen şovları iptal etme alışkanlığı var ama Black Mirror kesinlikle bu alışkanlığa kurban gidecek dizilerden birisi olmamalı. 

Netflix henüz Black Mirror’ın 7. sezonu için onayın verildiği konusunda resmi bir açıklama yapmadı. Ancak Black Mirror’ın yaratıcısı Charlie Brooker kısa zaman önce yaptığı bir röportaj esnasında dizinin gelecek sezonlarındaki bölümlerinde çok daha farklı konuları ele alacağını, kolayca tanımlanamayan ve kendini yeniden keşfetmeye devam edebilecek bir dizi olacağını söyleyerek dizinin 6 sezondan çok daha uzun süreceğinin sinyalini de vermiş oldu.

Black Mirror’ın 6. sezonu için dört yıllık bekleyiş hepimiz için oldukça uzun bir bekleyişti. Bu yüzden umarız bir sonraki sezon için bu kadar uzun süre beklemek zorunda kalmayız. Dizinin popülaritesini ve potansiyelinin göz önünde bulundurursak uzun yılllar daha yeni bölümleriyle ekranlarda olacağını umut ediyoruz. Başta 7. sezonu olmak üzere Black Mirror ile ilgili tüm güncellemeleri ve haberleri sıcağı sıcağına yine size aktarıyor olacağız. Dizinin 6. sezonunu henüz izlememiş olanlara da şimdiden iyi seyirler dileriz. Çoktan izlemiş olanlarında 6. sezon ile ilgili düşüncelerini yorumlarda bekliyoruz. 


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
2
Bayıldım
Sevdim Sevdim
2
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
2
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend