Recep İvedik 7’nin Hangi Platformda Yayınlanacağı Belli Oldu

Seveninin çok sevdiği, sevmeyenin de ağır eleştirdiği serinin yeni filminin hangi platformda yayınlanacağı belli oldu.1 dakikada okuyabilirsin


İstanbul’da gerçekleştirilen bir etkinlikte, Disney+ ve basın bir araya geldi. Bu platformda yayınalacak olan film hakkında bazı bilgiler medya ile paylaşıldı.

Disney+, 14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’de hizmetlerini aktifleştirecek. Pixar, Marvel ve orijinal Disney içerikleri, National Geographic belgelleri ve Star Wars serisi ile birlikle yerli (türk yapımı) dizi ve filmlerin de yayınlanacağı belirtildi. Netflix’te gördüğümüz o türk yapımları gibi, Disney+’da da aynı şekilde benzer içerikler yayınlanacak yani.

Etkinlikte söz alan The Walt Disney Company Türkiye Genel Müdürü Cenk Soner, Disney+’ın Türkiye için çok özel içeriklerinin olacağını söyledi. Örneğin başrolünde Pınar Deniz‘in de olduğu “Avcı” dizisi daha yayınlanmadan oldukça fazla hayran sayısına sahip. Merakla beklenen dizi için çok detay verilmedi.

Disney+ Platformunda ayrıca ‘Gri‘ isimli bir aksiyona dizisi de yayınlacak. Gri’nin başrolünde Timuçin Esen’in olması dizi için oldukça ilgi uyandıran bir etken oldu. Disney+’ta kısa zaman içinde yayınlanacak olan bir diğer yerli dizi ise ‘Dünyayla Benim Aramda‘ isimli dizi. Başrollerde Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy var olacak.


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend