Cyberpunk 2077 Anime Dizisi Olarak Netflix’e Geliyor

CD Projekt Red'in henüz oyunu bitirmeden piyasaya çıkardığı ve bu yüzden çok tepki topladığı oyunu olan Cyberpunk 2077 bu sefer dizi olarak karşımıza çıkacak.2 dakikada okuyabilirsin


Keanu Reeves'in lansmanını sunduğu, Polonyalı oyun geliştirici olan CD Project RED'in henüz tamamlanmadan alelacele piyasaya sürdüğü oyunu Cyberpunk 2077'nin dizisi Netlix'e geliyor. 

Aslında bu duyuru 2020 yılında yapılmıştı. Dizi'nin ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Eylül 2022 yılında Netflix platformunda yayınlanacak olan dizi için şimdiden büyük bir merak var. Oyunun başarıları değil de sansasyonel başarısız çıkışı sayesinde neredeyse oyunu bilmeyen kimse kalmadı. Ben henüz oynamadım ama neredeyse oynamış gibi, güncellemeleri takip ediyorum. Geliştirmeleri, düzeltmeleri takip ediyorum 🙂 Bir gün PS5 sahibi olabilirsem mutlaka oynayacağım tabii ki. PS4'üme Cyberpunk 2077 işkencesi yaptırmak istemiyorum çünkü bildiğiniz üzere oyun PS4'e ilk çıktığında oyuncular inanılmaz ötesi hatalarlar karşılaştılar. Çok büyük tepki alınca da CD Project RED, PS4 sahiplerine oyunlarını iade etme hakkı tanımıştı.

Oyunun Netflix'te yayınlanacak olan bu anime sürümünün adı Cyberpunk: Edgerunners.  İsminin neden bu şekilde olduğuna dair henüz net bir bilgi yok. Anime dizimizin konusu da bir sokak çocuğunun Night City'de hayatın zorluklarıyla mücadele etmesini ve hayatta kalma çabası olacak. Hayatta kalabilmek için mecbur olarak "edgerunner"a yani paralı askerliğe geçiş yapacak.

Netflix’in Cyberpunk: Edgerunners dizisinin yönetmeni ismini daha önce sıklıkla duyduğumuz Gurren Lagann ve Promare projelerinde de gördüğümüz Hiroyuki Umaishi olacak. Dizideki karakterlerin tasarımını ve dizaynını Little Witch Academia ve BNA: Brand New Animal ile ismini sıklıkla duyduğmuz Yoh Yoshinari üstlenecek.

Cyberpunk: Edgerunners,  ilk aşamada sadece 10 bölümden oluşan bir mini dizi olarak yayınlanacak. Sonrasında alınacak olan reaksiyona göre devamının gelip gelmeyeceği belli olacak. 

Siz izlemeyi düşünüyor musunuz? 77 lira olan Netflix'e hala üye olabileniniz varsa tabi 🙁

Trailer'ını da mutlaka izleyin:


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend