Leica Kamera’ya Sahip İlk Xiaomi Telefonun Fotoğrafları Sızdı! Dünyanın En İyi Kamerası Olabilir mi?

Leica lensle desteklenen ilk telefon olacak olan Xiaomi 12S'in görüntüleri sızdırıldı. Temmuz ayında lansmanı yapılacak olan telefonun görüntüleri enfes görünüyor.2 dakikada okuyabilirsin


Xiaomi'nin yeni amiral gemisi akıllı telefonunu temmuz ayında duyurması bekleniyor.

Leica ile Huawei şirketlerin arasındaki anlaşma son bulduğundan dolayı, Leica'nın artık Xiaomi ile çalışacağı haberlerine bir yerlerde denk gelmişsinizdir.  DxOmark (dünyanın en güvenilir telefon kamerası inceleme sitesi) bu haberi büyük bir sürpriz olarak karşılamış ve bunun gerçekleşmesi durumunda Xiaomi'nin dünyanın en iyi kameralarına sahip telefonu olma ünvanını alabileceği belirtmişti. 

Xiaomi 12S 'nin Xiaomi'nin ilk Leica lensli telefonu olması bekleniyor. Bu telefona ait olduğu söylenilen bir fotoğraf, Çin'in en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Weibo'da paylaşıldı. Görüntü bir "sızdırılma" olayı olduğundan, görüntü %100 kesin ve doğru bir bilgisi bizlere sunmuyor. Ancak paylaşan hesap daha önce de isabetli "sızdırılma"lar sunan bir kişi. 

Temmuz ayı içinde bir etkinlikte Xioami 12S 'in lansmanı gerçekleştirilecek. Bu etkinlik kapsamında 12S ve 12S Pro olarak isimlendirilen iki model gösterime sunulacak. 

12S modeliyle ile ilgili herhangi bir  resmi açıklama henüz yapılmadı. Ama bazı kaynaklara göre Xiaomi'nin bu amiral gemisinde Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciler kullanılacak. Bu da yaklaşmakta olan telefonların amiral gemisi klasmanında olacağı anlamına geliyor. Temmuz ayını sabırsızlıkla bekliyoruz. Muhtemelen lansmana yakın bir tarihte daha çok sızdırılmalar ortaya çıkacak. Bu tarz bütün sızıntıları Oncasey'de bulabilirsiniz ?


Paylaşmayı unutma!

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
0
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
0
Mikemmel

0 Yorum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Send this to a friend