Lyonar Beauty Welle Serisi Bitkisel Saç Bakım Seti Hair Care Oil Set 1 Aylık Kullanıma Uygun 8 Parça

3 dakikada okuyabilirsin


1
3 paylaşım, 1 puan

Saçlarımız, en değerli aksesuarlarımızdan biri. Saçlarımızı korumak ise, ona ihtiyacı olanı vermek, beslemek ve canlı tutmak anlamına geliyor. İyi görünmenin temelinde de bakımlı saçlara sahip olmak yatıyor. Saçlarınız aslında o kadar hassas ki, yanlış bakım ürünlerinden dolayı küsebiliyor, uzamayı reddedebiliyor, cansızlaşıp, mat bir görünüme sahip olabiliyor. Bu yüzden saçlarımızı iyi tanımamız, ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılamamız gerekiyor. Saçlarımızdaki problemi tespit etmeden, doğru bir karşılık vermediğimiz takdirde, yıpranmaktan kendini alamayan saçlar elde etmiş oluruz. Dolayısıyla yapılabilecek en iyi ve en önemli şey, saçlarımızı, en doğru bakım için Lyonar Beauty Welle saç bakım setine emanet etmek.

Saç bakım yağlarımız, saç diplerini besleyerek daha yumuşak ve parlak görünmesine yardımcı olurken, saçlarınızın sertliğini alıyor ve saç tellerine bakım yapıyor. Durulanmayansaç bakım yağlarımızı saç uçlarına sürerek ve şekillendirerekrahatlıkla uygulayabiliyorsunuz.Ürünlerimiz saçlarınızda ağırlık yapmıyor ve kolay kullanımıyla karşınıza çıkıyor. İçeriğindeki defne tohumu yağı, saç kırılmalarını önleyerek, saç beyazlığını ortadan kaldırıyor. Ayrıca mat görünümlü saçların daha parlak olmasını sağlıyor. Sinameki yağı ise, saçların daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı oluyor. Bu özelliği, kırık ve yıpranmış saç uçlarının da daha hızlı bir şekilde onarılmasına destek oluyor.

Çevresel faktörlerin ve kullanılan bazı sentetik içerikli kozmetik ürünlerin etkisi ile saçlarımızda bazı hasarlar oluşabiliyor. Saç derisinde sağlıksız durumlar oluşabiliyor. Erken önlem alınmazsa bu tür problemler saçların dökülmesine sebep olabiliyor. Bitkisel karışımlı losyonlarımız içeriğindeki bitkisel özler olan hatmi yağı, kırk kilit otu ve omege sayesinde saçınızın beslenerek tekrar canlanması sağlanıyor. Canlanan saçlar, doğrudan doğruya saç köklerini beslemeye yardımcı oluyor. Saçların zayıflamasını ve dökülmesini engelliyor. Dökülmenin yoğun olduğu bölgelerde ve açılan kısımlarda yeniden saç çıkması için kıl köklerini tetikliyor.

Saçlarınızı nazikçe temizlemenin yanı sıra doğal yapısını koruyan sülfatsız şampuanımız, saçlarınızdaki kırılma ve kopma gibi saç problemlerini en aza indiriyor. Aynı zamanda kolaylıkla arınabilen ürünümüz, saçlara yumuşak bir doku kazandırarak, saçların daha rahat taranabilmesini sağlıyor. Bu yüzden kuru ve yıpranmış saçlara mutlaka uygulanması gerekiyor. Dolayısıyla bu sorunları yaşıyorsanız ürünümüzü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Lyonar Beauty – lyonar.com


Paylaşmayı unutma!

1
3 paylaşım, 1 puan

Tepkin?

Yorumsuz Yorumsuz
0
Yorumsuz
Sinir şey Sinir şey
0
Sinir şey
Bayıldım Bayıldım
1
Bayıldım
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Ben Şok Ben Şok
0
Ben Şok
Koptum Koptum
0
Koptum
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Mikemmel Mikemmel
1
Mikemmel

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ne Yazmak İstersiniz?
Kişilik Testi
Hangi ünlüye benzediğini merak edenlere özel sorular dizisi hazırlayın
Quiz
Birazcık daha bilgi yarışması tadında doğru ve yanlış cevapların olabileceği sorular dizisi hazırlayın
Anket
Bir anket hazırlayın insanlar acaba ne düşünüyor hemen öğrenin
Metin
Kontrol tamamen sizde ne yazmak istediğinize siz karar verin
Liste
Yazacak sebebi çok olanlara
Video
Youtube veya Vimeo gibi video sitelerinden paylaşmak istediğiniz video içerikler için

Send this to a friend